KK Mladost – KK Gorazde (101-70)

Kosarkasi Mladosti sinoc su odigrali svoju osamnaestu utakmicu u ovoj sezoni, u kojoj su bili bolji od gostiju iz Gorazda rezultatom 101-70.

Nakon niza od cetiri uzastopne utakmice na strani, povratak u svoju dvoranu domaci su obiljezili novom pobjedom. Od samog starta nasi momci namecu izuzetan ritam te je na kraju prve cetvrtine bilo vec devet poena prednosti. Trener Murvat nije dugo cekao, te vec u ranoj fazi utakmice na teren salje mlade snage, sto oni obilato koriste. Odlicnim zalaganjem u odbrani, rastrcani u napadu na poluvrijeme nasi momci odlaze sa prednoscu od 48-28. No, tu nije bio kraj. Kako je zavrsilo prvo, tako je pocelo i nastavilo drugo poluvrijeme. Domaci nisu posustajali, te je konacan rezultat glasio 101-70. Naredno vikend ekipa Mladosti ponovo gostuje u Mostaru, gdje ce ovaj put igrati protiv mostarskih Sparsa.

KK Mladost: Bucuk 19, Hasanovic 9 (7 skokova), Osmanovic 2, Kasun 7 (6 asistencija), Heto 4, Fazlic I. 36 (13 skokova), Dedovic 6, Alic 0, Kahriman 6, Simon 10, Fazlic T. 2. Trener: Elvir Murvat.

KK Igman – KK Mladost (73-80)
KK Goražde - KK Mladost (69-76)